Wizz Air – pasażer nr 100 000 w Olsztynie

archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air świętuje dzisiaj z Portem Lotniczym Olsztyn-Mazury osiągnięcie wyniku – 100 000 pasażerów. Pasażer nr 100 000lotniska przyleci lotem WIZZ z Oslo Torp.

Pierwszy lot Wizz Air z Portu Lotniczego Olsztyn Mazury odbył się w czerwcu i od tej pory linia przewiozła ponad 50 000 pasażerów na swoich niskokosztowych połączeniach z Londynem Luton i Oslo Torp, stając się głównym przewoźnikiem w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury. W 2017 roku jest 74 000 miejsc w ofercie WIZZ z Lotniska Olsztyn-Mazury, co stanowi wzrost o 178 proc. w porównaniu do poprzedniego roku.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedział: “Z radością świętujemy dzisiaj kolejny ważny kamień milowy w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury. Linia Wizz Air rozpoczęła swoją działalność na Mazurach w 2016 roku, a jej oferta bardzo szybko zyskała popularność wśród pasażerów z Polski. Dotychczas niemal 50 000 pasażerów wybrało podróże z WIZZ na trasach w siatce połączeń z lotniska w Szymanach. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z lotniskiem i pozostajemy zaangażowani w naszą działalność na Mazurach.”