Wizz Air ogłosił wznowienie lotów z Polski do Abu Zabi i Katanii oraz uruchomienie nowych tras

fot. archiwum Wizz Air

Od początku września Wizz Air ponownie zaoferuje loty na trasach z Katowic do Abu Zabi i Katanii oraz uruchomi nowe połączenie z Krakowa do Lyonu we Francji. W październiku linia poleci z Katowic i Warszawy na Fuerteventurę, ze stolicy Polski do Marrakeszu oraz uruchomione zostanie nowe połączenie z Warszawy na Maderę. 

Wizz Air oferuje ponad 200 tras z 10 lotnisk w Polsce do miast takich jak: Barcelona, Londyn, Paryż, Kopenhaga czy Madryt, a także do słonecznych przez cały rok miejsc: na Teneryfę, do Larnaki, Tel Awiwu oraz na Maltę. Bilety są dostępne już sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji.

100 000 miejsc za 19,99 euro

Ponadto Wizz Air uruchomił promocję 100 000 miejsc za 19,99 euro na wybrane loty i podróż między wrześniem a październikiem.

Pasażerowie mogą również dodać do swojej rezerwacji usługę Wizz Flex. Wybierając tę usługę, mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do trzech godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100 proc. pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu Wizz. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

Wizz Air powołał Diarmuida Ó Conghaile’a na dyrektora zarządzającego Wizz Air Malta