Wizz Air ogłasza rekrutację w pięciu miastach Polski

Wizz Air ogłasza kolejne dni rekrutacyjne. Spotkania odbędą się w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Warszawie, i Wrocławiu. Wszystkich, którzy marzą o karierze w lotnictwie, zapraszamy do odwiedzenia strony: kariera.

W ramach akcji rekrutacyjnej linia organizuje szereg spotkań, na których kandydaci na członków personelu pokładowego będą mogli dowiedzieć się więcej na temat pracy oraz linii Wizz Air. Na sesje kandydaci powinni przybyć punktualnie o dziewiątej rano, z aktualnym CV, będąc przygotowanym na cały dzień zajęć, w tym osobiste prezentacje, odgrywanie scenek sytuacyjnych, ćwiczenia zespołowe i indywidualną rozmowę kwalifikacyjną.

Dołączając do Wizz Air członkowie personelu pokładowego mogą spodziewać się konkurencyjnego wynagrodzenia w jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie, a także dostępu do wiodącego w branży szkolenia i miesięcznego harmonogramu pracy publikowanego co dwa tygodnie. Załoga będzie pracować w przyjaznym i wielokulturowym środowisku, mogąc skorzystać z wielu możliwości rozwoju kariery, takich jak program Wizz Air – Od załogi kabinowej do kapitana, który wspiera obecnych członków personelu pokładowego w uzyskaniu licencji pilota zawodowego. Załoga kabinowa ma także w ramach premii zapewnione zniżki na loty i bilety dla rodziny i przyjaciół.

NADCHODZĄCE DNI REKRUTACYJNE WIZZ AIR W POLSCE

 

DATA MIEJSCE
04.02.2022  

Katowice,  Novotel Katowice Centrum, al. Rozdzienskiego 16

???? https://bit.ly/3FUW7Fe

 

05.02.2022  

Kraków, Ibis Krakow Centrum Hotel, Władysława Syrokomli 2

???? https://bit.ly/31lfpVi

 

10.02.2022  

Gdańsk, Qubus hotel Gdansk, Chmielna 47/52

???? https://bit.ly/3JASiaB

 

10.02.2022 Warszawa,  Courtyard by Marriott Warsaw Airport; 1, Żwirki i Wigury

???? https://bit.ly/3pOjkmT

 

12.02.2022 Wrocław, ibis Styles Wroclaw Centrum

???? https://bit.ly/31kLuwq