Wizz Air – 5 nowych tras z Polski

archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła nowe trasy z Warszawy i Gdańska do Edynburga w Szkocji oraz z Gdańska, Katowic i Wrocławia do Odessy na Ukrainie. Nowe połączenia do Edynburga i Odessy zostaną uruchomione odpowiednio 1 i 2 listopada.

Ponadto Wizz Air świętował ostatnio umieszczenie drugiego samolotu typu Airbus A321 we flocie krakowskiej bazy oraz uruchomienie sześciu nowych tras z Krakowa do: Rzymu Fumicino, Oslo Torp, Charkowa, Larnaki, Turynu i Kutaisi, zaledwie trzy miesiące po otwarciu najnowsza baza w Polsce ma kolejnego Airbusa A321. Trzeci samolot (A321) dołączy do bazy we wrześniu.
Najnowsza oferta Wizz Air z Polski do stolicy Szkocji oraz do trzeciego co do wielkości miasta na Ukrainie umocni relacje biznesowe oraz korzystnie wpłynie na rozwój turystyki i hotelarstwa w tych krajach.

Wraz z nowymi połączeniami, oferta WIZZ składa się aktualnie ze 175 tras do 28 krajów z Polski.

W 2019 Wizz Air oferuje 11 milionów miejsc w sprzedaży polskiej siatce połączeń.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedziała: „Z radością witamy drugi samolot w naszej najmłodszej polskiej bazie, w Krakowie i świętujemy uruchomienie 6 nowych połączeń z Krakowa do: Rzymu Fumicino, Oslo Torp, Charkowa, Larnaki, Turynu i Kutaisi. Ponadto ogłaszamy pięć nowych tras w polskiej siatce połączeń do tak atrakcyjnych miejsc jak Odessa w południowej części Ukrainy oraz Edynburg w Szkocji. Loty rozpoczną się już w listopadzie, a ich ceny rozpoczynają się od 59 złotych. Zimowa oferta pełna jest ekscytujących kierunków. Nasza załoga czeka na Państwa na pokładach WIZZ. Zachecamy do wcześniejszej rezerwacji biletów, aby korzystać z najniższych cen.”