Wizz Air – 2 dniowa promocja na 14 urodziny

archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air świętuje dzisiaj czternastą rocznicę 2-dniową Promocją Urodzinową. Klienci mogą świętować razem z Wizz Air i odkrywać 141 wyjątkowych kierunków z siatki niskokosztowych połączeń WIZZ korzystając nawet z 30 proc. zniżki na wszystkie trasy dla nowych rezerwacji dokonanych do północy 19 maja.

W ubiegłym roku Wizz Air odnotowała wzrost o ponad 24 proc. w porównaniu do poprzedniego roku przewożąc 30 milionów pasażerów. Ponadto, obecnie trwa największa rozbudowa oferty WIZZ w historii linii: 21 nowych samolotów umieszczonych w europejskich bazach w ciągu zaledwie 17 tygodni, dodanie 70 nowych usług oraz zwiększenie liczby połączeń o 700 tygodniowo. Trzy nowe kierunki zostały uruchomione w 2018 roku – Ateny, Charków i Wiedeń. Poza tym 3 maja 2018 roku Wizz Air oficjalnie rozpoczął działalność jako brytyjska linia lotnicza z siedzibą na lotnisku w Londynie Luton, a pierwszy lot odbył się między Londynem i Bukaresztem.
Flota Wizz Air jest jedną z najmłodszych w Europie i składa się z 96 samolotów typu Airbus A320 i A321. Linia realizuje operacje w Europie i poza nią w rozbudowanej siatce połączeń od Tromso na dalekiej północy po Dubaj położony na południu. Załoga Wizz Air stale się powiększa – w ubiegłym roku zatrudnionych zostało prawie 800 nowych pracowników.

József Váradi, prezes Wizz Air powiedział: “Z ogromną radością świętujemy 14 rocznicę razem z naszymi pasażerami oferując im przez 2 dni ceny jeszcze niższe niż zwykle. Podczas minionych 14 lat, nasz silny i zaangażowany zespół umożliwił prawie 15 milionom pasażerów odkrywanie Europy i nie tylko dzięki niskim cenom usług WIZZ. Wizz Air łączy obecnie 141 miejsc w 44 krajach (razem z naszymi najnowszymi lokalizacjami: Wiedniem, Atenami i Charkowem). Wspólnie z zespołem oczekuję na kolejny kamień milowy w naszej krótkiej historii: setny samolot WIZZ.”