Wizz Air – 16 proc. obniżki cen biletów na 16. urodziny

Wizz Air oferuje 16 proc. zniżki biletów
16. urodziny Wizz Air/fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air świętuje 16. rocznicę swojego pierwszego lotu oferując 16 proc. obniżkę cen biletów na wszystkie loty Wizz Air zarezerwowane dzisiaj, bez ograniczeń czasowych w terminie podróży.

Pierwszy lot Wizz Air odbył się 19 maja 2004 roku z Katowic do Londynu Luton. Od tego czasu, linia zyskała zaufanie 240 milionów pasażerów. Płacąc 1 euro, pasażerowie mogą dokupić usługę WIZZ Flex do swojej rezerwacji, która umożliwia odwołanie podróży do 3 godzin przed planowanym czasem wylotu bez żadnych dodatkowych opłat i uzyskanie natychmiastowego zwrotu 100 proc. pierwotnej wartości rezerwacji w postaci punktów na konto WIZZ.

József Váradi, prezes grupy Wizz Air, powiedział: „Nasze 16. urodziny to święto dynamicznego rozwoju Wizz Air od czasu pierwszego lotu. Mimo że to wydarzenie przypada w tak trudnym czasie dla całej branży lotniczej, kluczowe czynniki stojące za sukcesem WIZZ nadal wyróżniają nas na tle konkurencji gwarantując pozycję lidera w zakresie redukcji kosztów i najszybciej rozwijającej się linii w Europie.

Z pewnością patrzymy w przyszłość operacji lotniczych zaczynając odbudowywać infrastrukturę w powietrzu, przodować dzięki nowo wdrożonym procedurom w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia oraz stymulując zapotrzebowanie na nasze ultra niskie ceny. Nadal oferujemy również najniższy ślad środowiskowy na pasażera, a także redukcję poziomu hałasu i emisji tlenków azotu, dzięki samolotom nowej generacji A321neo, których zamówiliśmy ponad 250. Dzięki zaangażowaniu zespołu WIZZ i lojalności naszych klientów, przed nami jeszcze lepsze 16 lat. Mamy nadzieję, że nasi pasażerowie skorzystają z dzisiejszej obniżki. Z niecierpliwością czekamy na powitanie pasażerów na pokładzie naszego ultrawydajnego i nowoczesnego samolotu.”