Wiz Air – 4 nowe trasy z 3 polskich lotnisk

Wizz Air rozszerza siatkę połączeń z Polski
Airbus A320 w barwach Wizz Air/fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air w letnim rozkładzie uruchomi połączenia z Gdańska do Burgas, z Rzeszowa do Londynu Luton i Oslo oraz z Warszawy na Fuerteventurę.

Połączenia na trasie Gdańsk – Burgas będą realizowane dwa razy w tygodniu (czwartki i niedziele), na trasie Rzeszów – Oslo, również dwa razy w tygodniu (środy i niedziele).

Trasę Rzeszow – Londyn Luton samoloty będą pokonywać trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy i piątki), zaś na trasie Warszawa – Fuerteventura połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu (poniedziałki i piątki).

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: “Dziś z radością przedstawiamy cztery nowe trasy z Gdańska do Burgas, z Rzeszowa do Londynu i Oslo oraz z Warszawy na jedną z Wysp Kanaryjskich – Fuerteventurę. Jesteśmy przekonani, że nowe trasy dostarczą Polakom jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania. Dzisiejszym ogłoszeniem pragniemy podkreślić zaangażowanie Wizz Air na rzecz naszych klientów z Polski – oferujemy możliwie najniższe taryfy i doskonałą obsługą na pokładzie. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air.”