Winkowska ponownie ambasadorką sportów wodnych w Egipcie.

archiwum MM4PR

W Kairze minister turystyki Egiptu Khaled Ramy podpisał z kontrakt o współpracy z Karoliną Winkowską. Egipt i Karolina przez kolejny rok będą kontynuować projekt, który w ubiegłym roku zakończył się dużym sukcesem.

Warto przypomnieć, że w 2014 roku Polka wzięła udział w kampanii promującej aktywny wypoczynek i sporty wodne w kraju faraonów. Klipy filmowe z jej udziałem osiągnęły odpowiednio ponad 2.000.000 i prawie 3.000.000 odsłon na YouTube.

Minister Ramy powiedział: „Karolina to niezwykle utalentowana, pozytywna młoda, energetyczna osoba. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zeszłorocznych wyników jakie wygenerował projekt. Teraz właśnie takich innowacyjnych pomysłów Egipt potrzebuje najbardziej, oprócz regularnej kampanii reklamowej, która zostanie zaplanowana globalnie na 3 lata naprzód.”

Karolina Winkowska dodała: „Dzięki mecenatowi Egiptu mogłam w spokoju trenować w niemal idealnych warunkach. Płaska turkusowa woda, gwarantowane słońce oraz wiatr dały mi komfort i umożliwiły staranne przygotowanie się do startów w Pucharze Świata.”

Winkowska w zeszłym roku zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w kitesurfingu (po raz drugi), jest także wielokrotną mistrzynią Polski w Pucharze Ford KiteCup.
Projektem, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie zarządzać Polska firma – MM4PR Magdalena Lasocka i Małgorzata Cholewa.