Warszawski Radisson Collection Hotel z nagrodą the World Luxury Hotel Award

fot. archiwum Radisson Group

Radisson Collection Hotel, Warszawa zwyciężył w kategorii The Luxury City Hotel – region Europy Wschodniej, w tegorocznej edycji The World Luxury Hotel Awards.

Podczas corocznej ceremonii wręczenia nagród na Mauritiusie 9 października, międzynarodowa kapituła uhonorowała Radisson Collection Hotel, Warszawa statuetką w regionalnej kategorii The Luxury City Hotel.

Międzynarodowe jury wyłoniło zwycięzców spośród hoteli, które otrzymały najwięcej głosów w internetowym plebiscycie trwającym od 2 do 22 sierpnia. Nagrodę otrzymał Marco Eichhorn, Dyrektor Generalny Radisson Collection Hotel, Warszawa.

Ustanowiona w 2006 r. nagroda The World Luxury Hotel Awards zapewnia międzynarodowe uznanie zarówno gości, jak i przedstawicieli branży hotelarskiej. Ponad 300 000 osób głosuje każdego roku w ciągu czterech tygodni, aby wybrać zwycięzców w ponad 100 różnych kategoriach. Nagrody przyznawane są w skali kraju, regionu, kontynentu i świata. Zwycięzcy wybierani są w publicznym głosowaniu online, co zapewnia uznanie, które odzwierciedla ciężką pracę i poświęcenie wykazywane każdego dnia przez wszystkich pracowników hoteli.

Jana Stoman – dyrektor wykonawcza The World Luxury Hotel Awards, powiedziała: „Wiele czynników ma wpływ na wybór zwycięzców – między innymi marka, lokalizacja oraz ogólna satysfakcja Gości na podstawie recenzji online.”

Michael Hunter-Smith, dyrektor marketingu The World Luxury Awards, dodał: „Gratulujemy tegorocznym zwycięzcom. Prawdziwy luksus nie jest łatwy do osiągnięcia. Potrzeba bardzo efektywnego i oddanego personelu, który jest gotów pójść o krok dalej, aby zapewnić każdemu z Gości poczucie opieki i świadomości, że każda sytuacja zostanie odpowiednio rozwiązana. To jest definicja luksusu. To właśnie sprawia, że zwycięzcy wyróżniają się na tle innych.”

Maciej Miazek nowym wiceprezesem Radisson Hotel Group na Polskę