W Wiśle powstaje drugi hotel marki Aries Hotel & Spa

archiwum Aries Hotel & Spa

Platan Hotels & Resorts zarządzający hotelem marki Aries w Zakopanem oraz żeglarskimi ośrodkami wypoczynkowymi Klub Mila, otwiera nowy obiekt w Wiśle. 4-gwiazdkowy hotel powstaje w dawnym Domu Turysty – legendarnym schronisku PTTK Nad Zaporą. Pierwsi goście będą wypoczywać w nim już w grudniu tego roku.

Aries Hotel & Spa Wisła jest drugim hotelem marki Aries. Hotel w Zakopanem funkcjonuje już od 5 lat i cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród turystów wypoczywających w najpopularniejszym kurorcie górskim w Polsce. Hotel jest ceniony szczególnie za wysoką jakość obsługi. siła marki Aries Hotel & Spa zawiera się w słowach misji – „Gdzie ludzie i relacje ich łączące są najważniejsze”.

Wisła przyciąga pasjonatów narciarstwa i górskich wycieczek zapewniając atrakcje o każdej porze roku. Wisła Czarne to spokojna część miasta, otulona lasami, z pięknym wodospadem na małej zaporze.

Maria Makal-Młynarska, doradca zarządu ds. rozwoju biznesu i strategii rynkowej, powiedziała: „Hotel powstał w miejscu, gdzie swój początek bierze Wisła i mały potok staje się wielką rzeką – takie otoczenie jest bardzo inspirujące. Jestem pewna, że w otoczeniu pięknej beskidzkiej natury stworzymy miejsce do prawdziwego odpoczynku i jednocześnie dobre miejsce do pracy, bo nasz zespół to nasza siła.”

Hotel w Wiśle będzie posiadał 89 pokoi, w tym 14 apartamentów.

W aranżacji wnętrz dominuje naturalne drewno a całość utrzymana jest w stonowanych kolorach tworząc ciepłe, przyjazne wnętrze. Z dorobku kulturowego regionu zostały zaczerpnięte ozdobne detale, widoczne w projekcie wykładzin i mebli. W hotelu znajdzie się również stylowa restauracja Polka z przeszkloną oranżerią oferujące różnorodność polskiej tradycji kulinarnej. Nad strumieniem znajdzie się też altana ślubna. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna umożliwi organizację imprez i spotkań biznesowych dla 200 osób.

Krzysztof Guzik, członek zarządu Platan Hotels & Resorts, dodał: „Sukces Aries Hotel & Spa Zakopane potwierdził, że wiemy, jak stworzyć przyjazny, wzorowo oceniany hotel i nasza formuła gościnności się sprawdza. W Wiśle wykorzystamy wszystko czego nauczyliśmy się do tej pory i dołożymy jeszcze malownicze położenie hotelu.”