W czwartek startuje podcast portalu WaszaTurystyka.pl

 Premiera podcastu portalu WaszaTurystyka.pl

1 kwietnia, w najbliższy czwartek o godzinie 13. wystartuje premierowy podcast portalu branżowego WaszaTurystyka.pl. Pierwszym gościem będzie Marcin Mączyński, sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Dowiemy się, czy hotelarzom w Polsce uda się uniknąć katastrofy, a jeśli tak, to czyja to będzie zasługa: rządu, samozaparcia hotelarzy czy sił nadprzyrodzonych.

To nie prima aprilis! Pierwszego dnia kwietnia postanowiliśmy wystartować z podcastem.

To kolejna forma naszego komunikowania się z branżą turystyczną. Naszych podcastów będzie można posłuchać dwa razy w tygodniu – we wtorki przedstawiać będziemy podsumowanie minionych siedmiu dni, zaś w czwartki zapraszamy na rozmowy z ludźmi turystyki.

Mamy nadzieję, że podcast znajdzie słuchaczy. Wszak branża turystyczna, to ludzie szukający informacji, chętnie słuchający dobrych porad i ciekawi. A nasze wywiady będą z pewnością pouczające, inspirujące i ciekawe. Zaś cotygodniowe raporty będą streszczeniem najważniejszych dla branży wydarzeń okraszonym komentarzem.

Na pierwszy ogień pójdzie Marcin Mączyński, jedna z bardziej bardziej znanych i zaangażowanych w obronę polskich hotelarzy osób. Planujemy prawie trzy kwadranse rozmowy o najważniejszych problemach hotelarstwa. A czemu to on właśnie wystąpi 1 kwietnia? Dowiecie się, mam nadzieję, na początku rozmowy…

Jeśli zaś chcielibyście, byśmy poruszyli ważki dla Was temat – napiszcie nam o tym na adres: [email protected]

Słuchać nas będzie można na stronie WaszaTurystyka.pl, a także na: Youtube, Spotify, Google Podcasts i Apple Podcasts oraz na Facebooku i Twitterze.

Kanał RSS https://feeds.acast.com/…/shows/6061d42357ed335bef3b2883