Viktoria Nikitchuk wzmocni kierownictwo hotelu Renaissance

fot. archiwum PHH

Do zespołu Renaissance Warsaw Airport Hotel na stanowisko Rooms Division Managera dołączyła Viktoria Nikitchuk. Wcześniej, przez ostatnie 15 lat, pracowała w branży hotelarskiej na Ukrainie, gdzie zdobyła bogate doświadczenie, w tym m. in. zajmując stanowiska kierownicze.

Wojna na Ukrainie zmusiła ją do opuszczenia własnego kraju i przyjazdu do Polski, tak jak miliony Ukraińców, gdzie otrzymała szanse kontynuacji swojej kariery zawodowej.

Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, powiedział: „Viktoria to hotelarz z bogatym doświadczeniem, które zdobyła w Ukrainie i jestem przekonany, że wykorzysta swoją wiedzę w naszym flagowym, pięciogwiazdkowym Renaissance Warsaw Airport Hotel. Cieszę się, że Viktoria dołączyła do naszego zespołu i będzie wspierała dyrektora generalnego hotelu we wszystkich działaniach operacyjnych. Choć mam nadzieję, że jak będzie taka jej wola, już wkrótce będzie mogła wraz z milionami swoich rodaków wrócić do ojczyzny i odbudować ten piękny kraj.

Viktoria Nikitchuk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Przez ostatnie 11 lat związania była z siecią Accor w Ukrainie.
W ostatnich latach pracowała w hotelu Ibis w Kijowie jako Rooms Division Manager, a przez ostatni rok pełniła tam również obowiązki dyrektora hotelu. Od marca br. objęła funkcję Rooms Division Managera w Renaissance Warsaw Airport Hotel. Będzie odpowiedzialna za dział recepcji, rezerwacji, rozliczeń hotelowych oraz służby pięter, a jednocześnie będzie wspierała dyrektora generalnego hotelu we wszystkich działaniach operacyjnych.

88,5 tys. zł na dla kobiet w ciąży i dzieci z Ukrainy zebrano na Aukcji podczas Gali Waszej Turystyki