VII Forum Promocji Turystycznej pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego objął Honorowym Patronatem VII Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 22 kwietnia w Hydropolis we Wrocławiu.

Tradycyjnie będzie to spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności biznesowej samorządowej i społecznej: agentów turystycznych, organizatorów turystyki, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.

VII Forum Promocji Turystycznej organizowane jest przez redakcję portalu branżowego WaszaTurystyka.pl oraz Hydropolis.

Marszałek Przybylski napisał w liście: Turystyka to jeden z filarów rozwoju Dolnego Śląska. Jest nie tylko jedną z największych dziedzin gospodarki, ale również wyznacznikiem nowoczesności. Dynamiczny rozwój tego sektora sprzyja między innymi powstawaniu nowych miejsc pracy, a w konsekwencji podnosi jakość życia mieszkańców regionu. Z tych właśnie względów takie wydarzenia jak VII Forum Promocji Turystycznej są cennymi inicjatywami dla rozwoju oraz promocji turystyki w Polsce, a także dla budowania naszej marki w kraju i za granicą. Cieszy również fakt, że po raz kolejny Forum odbędzie się w jednej z największych atrakcji turystycznych we Wrocławiu, a podejmowane tematy będą odpowiadały najważniejszym wyzwaniom tej dziedziny życia. Dodatkowo Forum stanowić będzie dobrą platformę do wymiany poglądów oraz rozwinięcia i pogłębienia współpracy między podmiotami skupionymi w branży.”

Program i rejestracja TUTAJ