Urodzinowa promocja KLM

archiwum KLM

KLM, z okazji nadchodzącej 95. rocznicy swoich urodzin, oferuje tańsze bilety lotnicze m.in. do: kilku miast w Wielkiej Brytanii oraz we Francji, Hiszpanii i Norwegii, Portugalii, Belgii czy Luksemburga. Oferta KLM obowiązuje od 29 września do 10 października br., a przeloty można rezerwować na stronie www.klm.pl, poprzez infolinię oraz w biurach podróży w całej Polsce.

Największy wybór promocyjnych biletów dotyczy miast na Wyspach Brytyjskich, dokąd KLM oferuje bogatą siatkę połączeń. Taniej klienci polecą na przykład do Edynburga i Manchesteru – w cenie od 705 zł. Niewiele więcej zapłacą za bilety lotnicze do Aberdeen i Birmingham (obydwa miasta dostępne są już od 725 zł). Na liście KLM znalazły się także Leeds (975 zł) i Newcastle (895 zł). Natomiast za przelot do stolicy Irlandii – Dublina klienci zapłacą 975 zł.

Niekwestionowanym hitem tej promocji jest Amsterdam – dostępny już od 495 zł. W dobrej cenie są także bilety do Lizbony i Tuluzy, za 705 zł Z kolei już za 725 zł podróżni polecą do: Bergen i Stavanger (w Norwegii), Bilbao (jednej z nowości w siatce połączeń na terenie Hiszpanii), Lyonu oraz Madrytu.