Trzy nowe trasy Wizz Air z Polski

Wizz Air ogłosił 3 nowe trasy z Polski: Dubaj z Krakowa, Neapol z Katowic i Nicea z Warszawy. Od 4 lutego 2022r Wizz Air rozpocznie loty z Krakowa do stolicy Emiratów Arabskich – Dubaju, a 28 marca 2022 linia zainauguruje loty z Katowic do Neapolu oraz z Warszawy do Nicei.

Najnowsze trasy Wizz Air z Polski

Trasa Dni Data
Katowice – Neapol poniedziałek, piątek 28 marca 2022
Kraków – Dubaj poniedziałek, piątek 04 lutego 2022
Warszawa – Nicea poniedziałek, piątek 28 marca 2022

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą polską siatkę połączeń Wizz dodając 3 nowe trasy. Wierzymy, że dzięki najnowszym połączeniom z Krakowa do Dubaju, z Katowic o Neapolu i z Warszawy do Nicei,  nasi pasażerowie mogą zaplanować z wyprzedzeniem swoje długo wyczekiwane wakacje lub weekendowe wyprawy na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów Wizz!” – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Ponadto w dniu dzisiejszym Wizz Air uruchamia promocję na wybrane loty i 25% zniżkę na podróże do 31 maja 2022 roku.

Aby zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów oraz załogi, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny. Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, będą mogli anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100 proc. pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.