Trzy miliony pasażerów Ryanar’a w Poznaniu

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, ogłosiła, że od 2005 roku przewiozła 3 000 000 pasażerów z/do Poznania.

3 milionowym pasażerem linii lotniczej Ryanair w Poznaniu była pięcioletnia Laura Witczak, która wracała z wakacji razem z rodziną. Laura, które przyleciała z lotniska Barcelona – Girona, otrzymała upominki od Portu Lotniczego Poznań – Ławica oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.

Klaudia Kałążna, manager ds. Sprzedaży i marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej z Ryanair, powiedziała:
“Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza ofertę. Od 2005 roku przewieźliśmy 3 miliony pasażerów z/do Poznania. Obecnie Ryanair oferuje 9 połączeń ze stolicy Wielkopolski. Bardzo nas cieszy, że coraz więcej podróżujących rodzin, dla których wprowadziliśmy w czerwcu 2014 roku pakiet usług Family Extra, wybiera Ryanair. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonej w lipcu tego roku aplikacji mobilnej, jak również wszystkim innym dotychczasowym zmianom, takim jak nowa strona internetowa, przydzielane miejsca, czy możliwości wniesienia na pokład drugiej małej torby podręcznej, liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać. Obecnie pracujemy nad pakietem usług dla osób podróżujących w celach biznesowych, który również przyniesie wiele korzyści pasażerom wybierających się do bardzo ważnego ośrodka przedsiębiorczości, jakim jest Poznań.
Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 59 zł na podróż z Poznania od września do listopada 2014r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do wtorku (12 sierpnia), do północy.”