Tegoroczne wakacje będą lepsze dla turystyki dzieci i młodzieży? [PODCAST #12]

Tegoroczne wakacje będą bardzo ważnym czasem zarówno dla dzieci i młodzieży, zamkniętej w domach przed komputerami przez siedem miesięcy, jak też dla organizatorów turystyki. O tym, w jakiej kondycji przetrwali pandemię, jakie nadzieje wiążą ze zbliżającym się latem i jak wygląda obecnie status wycieczek szkolnych rozmawiamy z Krzysztofem Alchimowiczem, współwłaścicielem biura podróży Chris.

Biuro podróży Chris to wyjątkowy organizator i właściciel obiektów wypoczynkowych dla dzieci, firma z ugruntowaną marką i ponad 25-letnim doświadczeniem. Do tej pory znajdowała się na fali stałego wzrostu, wszystko szło “jak z podręcznika”. Epidemia Covid-19 to pierwsza tak poważna przeszkoda, o którą rozbiła się ta dobrze działająca machina.

Jakie decyzje podejmować musieli jej właściciele? Czy nieustający popyt na wyjazdy młodzieżowe wystarczy, by odrobić straty? Jak będzie wyglądało zbliżające się lato w turystyce młodzieżowej? Powodzenie zbliżającego się sezonu może przesądzić o dalszym losie wielu firm zajmujących się tym segmentem turystyki.

RSS https://feeds.acast.com/public/shows/6061d42357ed335bef3b2883

Spotify https://open.spotify.com/show/3kJhLEovsVHpwwrLJ6vG0v

Patreon: https://www.patreon.com/waszaturystyka

Google Podcasts: https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5hY2FzdC5jb20vcHVibGljL3Nob3dzLzYwNjFkNDIzNTdlZDMzNWJlZjNiMjg4Mw

Apple Podcasts: https://apple.co/31LUJ5A

Stitcher: https://www.stitcher.com/show/waszaturystykapl-podcast