Targi EuroGastro odwołane

Logo EuroGastro
Targi EuroGastro odwołane

24. edycja Targów Gastronomicznych EuroGastro, która miała odbyć się w dniach 25-27 marca w Nadarzynie, został odwołana.

W komunikacie opublikowanym na stronie organizatora, MT Targi Polska, czytamy m.in.: Cov-2), oraz aktualnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, apelem Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, a także Wojewody Mazowieckiego Pana Konstantego Radziwiłła do organizatorów imprez o „przełożenie terminu imprez, w których bierze udział większa liczba osób” podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu 24. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2020 oraz 13. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2020 na inny termin (szczegóły podamy do końca tygodnia).

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że o przeniesienie wydarzenia apelowała również znaczna część Wystawców… bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników jest i będzie dla nas najwyższym priorytetem. W obliczu wyższych i niezależnych od nas okoliczności sytuacja stała się na tyle poważna, że decyzja o przesunięciu terminu Targów jest, na chwilę obecną, najlepszym z możliwych rozwiązań.

To kolejna impreza targowa odwołana w ciągu kilkunastu ostatnich godzin z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Wcześniej odwołane zostały kwietniowe edycje tragów Globalnie i Na styku kultur.

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center