Targi turystyczne Globalnie w Katowicach odwołane

Targi Globalnie 2020
Baner tegorocznych targów Globalnie

26. edycja targów turystycznych mająca się odbyć w dniach 27-29 marca, została odwołana. Organizatorzy poinformowali, że impreza odbędzie się w nowym terminie, który zostanie ogłoszony po zakończeniu się kryzysu wywołanego koronawirusem.

Oto pełna treść komunikatu organizatorów

Szanowni Państwo,

mając na uwadze duże ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa (SARAS-Cov-2), w związku z aktualnymi zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, w tym o nieprzeprowadzaniu imprez powyżej 1000 osób, a także mając na uwadze zdrowie Państwa i Państwa klientów, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu MTT GLOBALNIE 2020 na nowy termin, który zostanie ogłoszony niezwłocznie, z uwzględnieniem sytuacji epidemiologicznej.
Bezpieczeństwo gości, wystawców i klientów jest naszym priorytetem, w obliczu niezależnych od nas okoliczności oceniamy, że decyzja o przesunięciu Globalnie jest najrozsądniejszym z możliwych rozwiązań. Wiemy, że zmiana terminu Targów wiąże się dla Państwa z licznymi niedogodnościami, wszak przygotowania do najbliższej edycji były już na finiszu. Wierzymy jednak, że zrozumiecie Państwo naszą decyzję, zwłaszcza, że zapadła ona po wielu rozmowach z naszymi Wystawcami.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jednakże względy bezpieczeństwa, przestrzegania zaleceń służ państwowych i poczucie odpowiedzialności za wszystkich uczestników Targów w obecnej sytuacji stały się kwestiami priorytetowymi.

Wszelkie informacje wynikające ze zmiany terminu zostaną Państwu przekazane przez managerów projektu.