Tanie bilety LOT – wielka promocja

Do kupienia jest aż 300 tysięcy biletów, tańszych nawet do 50 proc. Ceny na kierunki europejskie zaczynają się już od 119 złotych, „atlantyki” (Nowy Jork, Chicago, Toronto) od 1799 złotych, a Pekin 1999 złotych – i to w obie strony.

„I Ty możesz kupić LOT” – to hasło, pod jakim wystartowała dzisiaj tygodniowa zimowa promocja polskiego przewoźnika.
Najtańsze bilety pasażerowie znajdą m.in. na trasach z Warszawy do Rygi (119 złotych), Aten (293 złote), Amsterdamu (379 złotych) czy Paryża (409 złotych). Bardzo atrakcyjne są też loty z innych polskich miast: z Wrocławia i Gdańska do Frankfurtu (399 złotych) oraz z Krakowa do Wiednia (399 złotych).
Michał Leman, dyrektor biura marketingu i produktu PLL LOT S.A. powiedział: „Na sezon zimowy proponujemy pasażerom rekordowe rabaty nawet do 50 proc. i ogromną pulę biletów promocyjnych – jest ich ponad 300 tysięcy i co na najważniejsze obejmuje całą siatkę połączeń LOT, czyli rejsy krajowe, krótko- i długodystansowe. Promocja trwa do 28 listopada i już po pierwszych godzinach widzimy, że spotkała się z ogromnym zainteresowaniem pasażerów”.
Zimowa promocja obejmuje także rejsy z przesiadką w Warszawie z 37 rynków zagranicznych do wybranych miast na świecie w ramach siatki polskiego przewoźnika. Na każdym z tych rynków pasażerowie będą mogli skorzystać z 5 określonych połączeń tranzytowych przez Warszawę
w bardzo atrakcyjnych cenach. Przykładowo, z Nowego Jorku, przez Warszawę, można polecieć do Larnaki, Budapesztu, Bukaresztu, Kijowa czy Lwowa już od 699 USD w dwie strony. Z Mińska natomiast do Nowego Jorku (499 EUR) Chicago (549 EUR), Toronto (549 EUR), Londynu i Brukseli (229 EUR).
Bilety można kupić na lot.com, korzystając z mobilnej aplikacji na smartfony i tablety oraz
w biurach podróży, biurach i Call Center LOT.