Świąteczne promocje w POLREGIO

archiwum POLREGIO

Największy polski przewoźnik kolejowy POLREGIO przygotował specjalne promocje. Jedną z nich jest wydłużenie ważności biletu turystycznego na cały okres świąteczny. Na osoby podróżujące z rodziną lub ze znajomymi czekają prawie 30-procentowe zniżki. Na co dzień Bilet turystyczny w cenie 45 zł umożliwia podróżowanie od godziny 18:00 w piątek do godziny 6:00 w poniedziałek (termin ważności rozpoczyna się od daty wskazanej na bilecie). Promocyjny bilet świąteczny będzie ważny aż do wtorku, tj. do 14 kwietnia do godz. 6:00 rano.

Z biletem turystycznym można podróżować pociągami POLREGIO (Przewozów Regionalnych), Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich oraz Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, co w praktyce daje swobodę przemieszczania się po prawie całej Polsce.

Klienci podróżujący jedynie POLREGIO mogą kupić mini bilet turystyczny mini – jego koszt to tylko 39 zł. Jest on ważny wyłącznie w pociągach REGIO. Kursują one na głównie na trasach regionalnych
i aglomeracyjnych, ale łączą także sąsiadujące ze sobą regiony. Oferujemy bezpośrednie połączenia REGIO na takich trasach jak np.: Poznań – Szczecin, Wrocław – Poznań, Rzeszów – Lublin, Katowice – Kielce, Kraków – Rzeszów, Bydgoszcz – Olsztyn, Trójmiasto – Bydgoszcz oraz Łódź – Poznań.

Posiadacze biletu turystycznego i mini biletu turystycznego mogą podróżować na ich podstawie także na wybranych trasach zagranicznych – do Czech oraz do Niemiec.
Ci, którzy w święta podróżować będą z przyjaciółmi lub rodziną, mogę wybrać ofertę Ty i raz, dwa, trzy. Jest ona przygotowana dla niewielkich, kilkuosobowych grup (2-4 osób). Bilety w tej promocji są tańsze nawet do 30 proc.
Z kolei zniżka dla seniorów, to stała, 25-procentowa zniżka na bilety jednorazowe w dowolnych relacjach krajowych. Może z niej skorzystać każdy pasażer, który ukończył 60 lat. Seniorzy chcący taniej podróżować z POLREGIO nie muszą dokupować żadnych dodatkowych legitymacji – wystarczy, że będą mieli przy sobie dokument potwierdzający ich wiek.