Super Piątek w liniach Corendon

fot. archiwum Corendona

Linie lotnicze Corendon Airlines oferują 20 proc. zniżki na wszystkie loty do 31 marca 2022 roku. Osoby, które zarezerwują bilety lotnicze w dniach 25-28 listopada, będą mogły cieszyć się dogodnymi podróżami, korzystając z oferty Super Piątek.

W ramach promocji można wybrać jeden z bezpośrednich lotów między wieloma europejskimi miastami a Turcją, Wyspami Kanaryjskimi, Maderą i Hurghadą. Można zarezerwować lot z Polski, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Danii, Anglii do wybranych destynacji, m.inn. do Antalyi, na Teneryfę, Lanzarote, Fuerteventurę i Gran Canarię.

Warto podjąć działanie już teraz, aby skorzystać z połączeń Corendon Airlines z Katowic i Warszawy do Antalyi na Riwierze Tureckiej w okresie zimowym.

Osoby, które dokonają rezerwacji w dniach 25-28 listopada, otrzymają 20 proc. zniżki na lot do dowolnego ze miejsc linii Corendon Airlines do 31 marca 2022 roku. Dodatkowo osoby, które kupią bilet w obie strony, otrzymują dodatkowe 10 proc. zniżki od całkowitej ceny biletu.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty Super Piątek linii Corendon Airlines oraz dokonać rezerwacji, odwiedź witrynę corendonairlines.com.

Corendon poleci z Polski do Turcji, Grecji i Egiptu