Corendon poleci z Polski do Turcji, Grecji i Egiptu

fot. archiwum Corendon Airlines

Linie lotnicze Corendon Airlines będą w przyszłym roku oferowały połączenia z z Polski nie tylko do Turcji, ale i na wyspy greckie i do Egiptu.

W sezonie 2021 Corendon Airlines zawoził polskich turystów z Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia do tureckiej Antalyi nad Morzem Śródziemnym. W przyszłym sezonie 2022 przewoźnik będzie oferował połaczenia, oprócz wspomnianej perły Tureckiej Riwiery, również na greckie wyspy, Kretę wraz z Rodos, a także do egipskiej Hurghady.

Alpaslan Ünsal, przedstawiciel handlowy Corendon Airlines na rynek polski, powiedział: „W celu zapewnienia naszym drogim pasażerom wyjątkowej jakości usług nasze linie przeznaczają ponad 110.000 miejsc w swoich samolotach na połączenia z Polski. Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że liczba ta ulegnie zwiększeniu”.

W 2021 r. Corendon Airlines przewoził swoich pasażerów w Europie i Turcji 27 maszynami typu Boeing 737-800, w przyszłym roku 2022 będzie oferował loty z 65 krajów maszynami Boeing 737-800 w liczbie ponad 50, dzięki czemu planuje przewieźć 10 milionów pasażerów.

Planowane połączenia z Polski na sezon lato 2022 przedstawiają się następująco:

Antalya
Z Warszawy i Katowic – w każdą środę i sobotę
Z Poznani i Wrocławia – w każdą sobotę

Hurghada
Z Warszawy i Katowic – w każdy czwartek

Heraklion
Z Warszawy i Katowic – w każdą środę i niedzielę

Rodos
Z Katowic – w każdy piątek

Nowa promocja Corendon Airlines – bilety po 1 euro