Super oferta dla dużych rodzin – bilety łączone do wrocławskich atrakcji

Hydropolis - bilet łączony
Fot. Materiały prasowe

Wrocław – miasto przygody – to doskonały kierunek na city break. Podróżnicy w każdym wieku znajdą tu wiele ciekawych miejsc, jak Hydropolis, Aquapark czy ZOO. Dzięki biletom łączonym zwiedzisz z rodziną te atrakcje taniej. Brzmi jak dobry plan?

Bilet łączony to świetny pomysł dla dużych rodzin, które mają ograniczony budżet domowy. Korzystanie z tej opcji to prosta oszczędność. W ofercie dostępne są wejściówki w duetach:

  • Hydropolis i ZOO
  • Hydropolis i Aquapark
  • ZOO i Aquapark

Bilet łączony umożliwia wejście do atrakcji nawet pięciu osobom – dwoje dorosłych plus troje dzieci, w tym studenci do 26. roku życia (z ważną legitymacją studencką). Voucher upoważnia do samodzielnego zwiedzania wystawy w Hydropolis, całodniowego pobytu w ogrodzie zoologicznym, a w parku wodnym – do skorzystania ze strefy rekreacji z możliwością przejścia na basen sportowy, bez limitu czasu. Atrakcje można zrealizować jednego dnia albo zaplanować je na dwa i cieszyć się wspólnymi chwilami z rodziną, bez presji czasu i pośpiechu.

Więcej informacji na temat biletu łączonego oraz aktualny cennik można znaleźć na stronie: https://hydropolis.pl/wakacje-w-miescie-bilet-laczony/

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Materiał powstał we współpracy z Hydropolis