Suntago odwiedziło już milion osób

fot. archiwum Suntago

Po niespełna dwóch latach od otwarcia, w sobotę 29 stycznia, Suntago Wodny Świat świętowało wizytę gości nr 1 000 000.

Milionowym gościem Suntago została Iwona z Warszawy, odwiedzająca park już po raz trzeci. W lobby czekały na nią liczne niespodzianki, w tym nielimitowane, bezpłatne, roczne wejście do wszystkich 3 stref parku przez 365 dni.

Idan Greidinger, CEO Park of Poland, powiedział: „Cieszy mnie fakt, że nareszcie, Suntago może świętować wizytę Milionowego Gościa. Pomimo pandemii i wielomiesięcznego zamknięcia, mimo obostrzeń w ramach których funkcjonujemy, park cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem Gości z całego kraju i zza granicy. Wspólnie z zespołem dziękuję wszystkim, którzy do tej pory nas odwiedzili oraz gorąco zapraszam wszystkich, ceniących magiczny, tropikalny klimat w samym sercu Polski, w temperaturze 32 stopni, w otoczeniu 740 prawdziwych palm.”

Suntago Wodny Świat

Suntago Wodny Świat to największy zadaszony park wodny w Europie, który stanowi pierwszy etap projektu Park of Poland, znajdującego się we Wręczy obok Mszczonowa. Budowa obiektu rozpoczęła się w maju 2017 r., a koszt inwestycji wyniósł 170 mln EUR. Suntago Wodny Świat powstał we współpracy z partnerem strategicznym Unternehmensgruppe UND, który, przekazał swoje know how na temat budowy i zarządzania tak dużym obiektem. Kolejnymi partnerami strategicznymi Suntago są Samsung i Pepsi.

Park of Poland

Park of Poland jest przedsięwzięciem stworzonym w XX roku przez Global City Holdings i stanowi priorytetowy projekt rozwojowy dla Spółki, a jego powstanie poszerzy branżę rozrywki w Polsce. Pierwszym etapem inwestycji Park of Poland była budowa parku wodnego Suntago Wodny Świat oraz baza noclegowa Suntago Village.

Siódemka najlepszych produktów turystycznych Mazowsza