Sun&Fun nagrodził na Dżerbie swoich najlepszych agentów

AG

Wieczorna gala z udziałem ministra turystyki Tunezji, René Trabelsi, zakończyła trzeci dzień study tour agentów biura Sun&Sun. Oprócz wspólnej zabawy była okazja do nagrodzenia najlepszych agentów.

René Trabelsi, minister turystyki Tunezji, powiedział: „Od początku roku do 10 października Tunezję odwiedziło ponad 100 tysięcy turystów z Polski, o 55 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2018 roku. Ten rok jest bardzo udany dla turystyki tunezyjskiej, od 1 stycznia odnotowaliśmy 7,5 mln zagranicznych turystów, co oznacza wzrost 15 proc. w stosunku do roku ubiegłego.
Polska zawsze była dla nas ważnym rynkiem, najlepszym rokiem był 2008, kiedy przyleciało do nas ponad 200 tys. Polaków. Szacujemy, że tę liczbę osiągniemy, dzięki m.in. firmie Sun&Fun, znowu już w 2021.”

Pięć biur agencyjnych zostało nagrodzonych za najwyższą sprzedaż oferty Tunezji w 2019 roku, promocję tego kierunku, profesjonalną współpracę i rzetelną obsługę klienta.

Nagrody wręczał Semir Hamouda, prezes Sun&Fun, a nagrodzone zostały następujące biura: Denar Travel z Myszkowa, Wakacje.pl Tarnów,24 Holiday z Białegostoku, Agencja Turystyczna Sfinks ze Skrzyszowa i Family Travel z Rudy Śląskiej