Stena Line – start wyprzedaży biletów

archiwum Stena Line

Dzisiaj rozpoczęła się wyprzedaż, która potrwa do 3 lutego. Stena Line proponuje promocyjne ceny na przejazdy, kabiny i rejsy turystyczne. Oferta dotyczy całej sieci połączeń w Europie, a w sprzedaży jest 100 tysięcy biletów. Zniżki sięgają 50 proc.

Pedro Canchaya-Kralewski, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Stena Line, powiedział: “W 2015 roku wyprzedaż promocyjnych biletów przebiegała w zawrotnym tempie, dlatego jeśli chcemy kupić bilety w okazyjnych cenach na wiosnę 2016, to należy szybko podjąć decyzję i rezerwować na stronie www.stenaline.pl.”

Akcja wyprzedaży biletów w Stena Line odbywa się w całej Europie. Wyprzedaż rozpoczęła się 20. stycznia i potrwa do 3. lutego 2016 roku. Okazyjne ceny będą dotyczyły przejazdów z samochodem, przewozu pasażerów pieszych, kabin w rejsach nocnych a także rejsów turystycznych. Do Szwecji można pojechać z samochodem już od 149 zł na linii promowej Gdynia-Karlskrona. Z niemieckiego Sassnitz, które znajduje się zaledwie 130 km od Świnoujścia, bilety na prom do szwedzkiego Trelleborga w wyprzedaży możea kupić za 69 zł (samochód z kierowcą). Osobom, które wolą wybrać się na zorganizowaną wycieczkę, Stena Line proponuje wyprzedażowe ceny na rejsy turystyczne. W promocji -50 proc. trzydniowy wypad do Szwecji będzie kosztował od 149 zł na osobę.