Startup Holitators zmienił się w WorkTrips.com

W 2023 rok polski start-up, który zrewolucjonizował zarządzanie podróżami służbowymi, wchodzi z nową nazwą. Rebranding wynika z rozwoju spółki, której narzędzie pozwala na całkowite planowanie i zarządzanie podróżami służbowymi, w tym przejazdami, a nie tylko noclegami w hotelach.

“Dotychczasowa nazwa naszego narzędzia już dawno przestała oddawać szeroki zakres usług jakie oferujemy, stąd potrzeba brandu, który mówi wprost – WorkTrips.com” – mówi Filip Błoch, współzałożyciel i prezes WorkTrips.com.

Coraz więcej udogodnień

“Nasz dział IT stale się rozwija i pracuje nad dostarczeniem na rynek najlepszej technologii do zarządzania podróżami biznesowymi. Dzięki tworzeniu polityk podróży, cały proces akceptacji wyjazdu jest zautomatyzowany i pozwala na oszczędność nawet 90 proc czasu potrzebnego do zarządzania podróżą” – tłumaczy Maciej Stopierzyński, dyrektor ds. technicznych i współzałożyciel WorkTrips.com.

Polityka podróży pozwala jasno określić warunki podróży służbowej pracowników. Kiedy pracownik wybierze hotel oraz transport określony i dozwolony w polityce, wyjazd zostanie zaakceptowany automatycznie.

“To rozwiązanie można wykorzystać również w przypadku zrównoważonego rozwoju Możemy określić w polityce, że w przypadku krótszych wyjazdów, pracownik musi wybrać transport kolejowy zamiast lotniczego. To pozwoli zminimalizować zużycie CO2 podczas jego wyjazdu” – dodaje Michał Szeksztełło, dyrektor operacyjny i współzałożyciel WorkTrips.com.

Dodatkowo, w narzędziu dodano informację do każdego połączenia, na temat wyemitowanego CO2 na danej trasie. Innymi udogodnieniami są m.in. ubezpieczenie podróży służbowej (razem z AXA Partners) oraz integracja z serwisem Booking.com, która daje możliwość rezerwacji noclegów w mniej popularnych miastach. Trwają również prace nad wdrożeniem do narzędzia zamawiania przejazdów poprzez aplikację Uber. To rozwiązanie ma być dostępne w pierwszym kwartale 2023 roku.

Worktrips.com: zielona przyszłość podróży służbowych. Polski start-up zaprezentował rozwiązania na londyńskiej giełdzie