Spółka Tatry Mountain Resorts zamknęła wszystkie swoje hotele

TMR
Logo spółki Tatry Mountain Resorts

Słowacka spółka TMR stosując się do wszelkich podjętych decyzji oraz przestrzegając zaleceń właściwych organów państwowych zamknęła wszystkie hotele zarządzane przez siebie w Słowacji (do 30.03.) i Republice Czeskiej (do 30.03.) .

Przypomnijmy, że kilka dni TMR zamknęła wszystkie swoje stacje narciarskie.

W komunikacie wydanym przez spółkę czytamy m.in. “Klienci, którzy w najbliższym czasie mają zarezerwowany pobyt w naszych hotelach, podlegają środkom zapobiegawczym w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19.

Z uwagi na stan nadzwyczajny wszystkie zgłoszenia będą rozpatrywane w kolejności według daty rozpoczęcia pobytu. W tym celu prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem [email protected]. Chcemy również poprosić Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość w trakcie rozpatrywania zgłoszeń przez dział rezerwacji. Nasi pracownicy pracują na pełnych obrotach, aby móc w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia. W ich imieniu z góry przepraszamy za ewentualne opóźnienia lub nieścisłości.

Obecnie przeżywamy wyjątkowy czas, który zweryfikuje naszą umiejętność reagowania na zagrożenia, jakie stawia przed nami życie. Mamy świadomość, że najważniejsze zalecenia w tych dniach dotyczą naszych najbliższych oraz osób, z którymi najczęściej spędzamy czas. Chcielibyśmy zapewnić, że nasza firma zrobi wszystko, aby ułatwić Państwu odnalezienie się w nowej sytuacji, między innymi poprzez proaktywne działania, które podejmujemy, abyśmy mogli być dla Państwa ważnym i wiarygodnym partnerem w najpiękniejszych momentach spędzanych w górach i naszych ośrodkach.