Small Planet – start sprzedaży biletów w internecie

archiwum Small Planet

Linia lotnicza „Small Planet Airlines” rozpoczęła sprzedaż biletów na rejsy czerterowe bezpośrednio na swojej stronie internetowej. Samoloty „Small Planet Airlines“ będą latały z Warszawy, Katowic i Lublina na greckie wyspy Zakynthos, Kretę, Rodos, Korfu oraz do bułgarskich kurortów Warny i Burgas.

Do podjęcia tak strategicznego kroku linie „Small Planet Airlines” zmotywowała przede wszystkim chęć wspierania biur podróży oraz tour operatorów w celu całkowitego wypełnienia zakontraktowanych rejsów oraz chęć lepszego zaspokajania potrzeb osób samodzielnie planujących podróże – obecnie na rynku nie ma wiele możliwości nabycia wyłącznie biletów lotniczych w kierunkach wakacyjnych.

Jarosław Jeschke CEO Small Planet Airlines Poland, powiedział: “Chcemy, wspierać biura podróży czarterujące nasze samoloty poprzez dodatkową sprzedaż biletów lotniczych na trasach,
w których wypełnienie miejsc nie jest całkowite a także zmniejszać ich wolumen ryzyka poprzez elastyczne dopasowywanie pojemności samolotów do potrzeb i możliwości sprzedażowych tour operatorów. Spodziewamy się również, że oferowane loty będą popularne wśród pojedynczych osób, a także rodzin samodzielnie planujących podróże, których liczba z roku na rok wzrasta.”

Loty z Warszawy i z Katowic do Burgas i Warny rozpoczną się 23 maja, na wyspę Korfu – 7 czerwca, na wyspę Rodos – 14 czerwca, do Heraklionu – 15 czerwca, na wyspę Zakynthos – 17 czerwca. Z Lublina linia lotnicza będzie organizowała loty do Burgas – pierwszy lot jest zaplanowany na 20 czerwca. Ceny biletów zaczynają się od 239 złotych.

https://www.smallplanet.aero