Savvas Perdios, Minister Turystyki Cypru będzie gościem X Forum Promocji Turystycznej

Savvas Perdios, Minister Turystyki Cypru/fot. MM

80 proc. działań Ministerstwa Turystyki Cypru koncentruje się na tym, żeby Cypr stał się całorocznym kierunkiem podróży jeszcze przed końcem tej dekady. O tym, jak Cypr będzie się promował na rynku polskim i czym promocja na naszym ryku różni od innych kierunków, opowie 6 kwietnia podczas X Forum Promocji Turystycznej w Orientarium w Łodzi, Savvas Perdios, Minister Turystyki Cypru.

W ostatnim wywiadzie dla portalu WaszaTurystyka.pl, cypryjski minister powiedział m.in.: Chcemy mieć nowych turystów i osiągnąć liczbę 5,5 mln, ale chcemy, by przyjeżdżali oni zimą, a nie latem. Cel jest taki, żeby 40 proc. przyjazdów przypadało na sezon zimowy. Gdy to osiągniemy, będzie to oznaczało, że jesteśmy całoroczną destynacją.

Minister Savvas Perdios weźmie udział w debacie Jak narodowe organizacje turystyczne promują się w Polsce?, która będzie punktem programu X Forum Promocji Turystycznej.

Forum odbędzie się 6 kwietnia w Orientarium w Łodzi.

Organizatorem jest redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorami są: Łódzka Organizacja Turystyczna oraz Orientarium w ZOO w Łodzi.

Partnerami są: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Miasto Olsztyn, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”.

Patronami są: Agencja Informacyjna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki.

Program i rejestracja TUTAJ

O promocji turystyki wśród niesłyszących porozmawiamy na X Forum Promocji Turystycznej