Safarak Travel & Tourism z Ras Al Khaimah otworzył przedstawicielstwa w Polsce i w Indiach

fot. Ras Al Khaimah

Polska i Indyjskie w 2022 roku zaliczały się do pierwszej dziesiątki największych rynków przyjazdowych dla turystyki w Ras Al Khaimah. W związku z tym DMC Safarak Travel & Tourism zdecydowało o utworzeniu swoich przedstawicielstw w obu krajach.

Safarak Travel & Tourism, wiodąca w regionie firma DMC rozszerza działalność na rynkach zagranicznych i otwiera przedstawicielstwa w Polsce i w Indiach. W obu krajach Safarak będzie współpracował z ekspertami rynku turystycznego i promował emirat Ras Al Khaimah jako jeden z kierunków turystycznych na Bliskim Wschodzie.

Safari, najdłuższa tyrolka i wypoczynek nad morzem

Safarak Travel and Tourism jest częścią należącego do rządu emiratu Ras Al Khiamah holdingu RAK Hosptality Holding, który zarządza portfolio hoteli, usług i obiektów wypoczynkowych oraz rekreacyjnych na terenie emiratu. Celem Safarak jest zwiększenie liczby turystów odwiedzających Ras Al Khaimah z Polski i z Indii i wykreowanie pozycji emiratu jako ciekawego kierunku dla ruchu turystycznego oraz MICE z obu krajów.

Safarak ma w ofercie pustynne safari, górskie atrakcje, w tym najdłuższą tyrolkę na świecie, Jais Flight, a także wybór nadmorskich kurortów i hoteli, miejskie wycieczki i kulturalne atrakcje i ofertę gastronomiczną.

Wkrótce ekspansja na kolejne rynki

“Jesteśmy dumni, że Safarak otworzył swoje przedstawicielstwa w Polsce i Indiach, na dwóch wyjątkowo ważnych dla turystyki do Ras Al Khaimah rynkach źródłowych. Nasza firma oraz jej zespoły w Polsce i Indiach dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie oraz różnorodność atrakcji turystycznych, które oferuje Ras Al Khaimah” – powiedziała Cathy Mead, dyrektorka generalna Safarak Travel & Tourism.

“Nasza firma z będzie kontynuowała rozwój na międzynarodowych rynkach turystycznych. W 2023 roku zamierzamy otworzyć kolejne przedstawicielstwa w innych krajach, a do końca 2024 planujemy podwoić ich liczbę” – dodała.

Safarak Travel & Tourism oferuje również rozwiązania i usługi transportowe dla klientów indywidualnych, grup oraz podróży służbowych do Ras Al Khaimah oraz wybór środków transportu, od luksusowych limuzyn po komfortowe autokary. Kierowcy zapewnią obsługę w językach obcych. Firma zatrudnia też certyfikowanych przewodników lokalnych.

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center