Ryanair – więcej lotów łączonych na Lotnisku Mediolan-Bergamo

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair poinformowała o rozszerzeniu oferty lotów łączonych na lotnisku Mediolan Bergamo o kolejne 31 tras. Pasażerowie Ryanaira będą mogli korzystać ze 131 lotów łączonych.

Ryanair wprowadził z powodzeniem ofertę lotów łączonych w Mediolanie Bergamo w lipcu, obecnie można:
– zarezerwować loty łączone na 131 trasach przez Mediolan Bergamo na Ryanair.com
– skorzystać z tranzytu wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej
– nadać bagaż do miejsca docelowego bez koniecznościu odbioru i ponownego nadania w Mediolanie Bergamo
– otrzymać jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego
– podróżować do większej liczby miast przez Mediolan

Usługa lotów łączonych jest naszą najnowszą inicjatywą Ryanaira w ramach 4. roku realizacji programu “Always Getting Better”.

David O’Brien, Chief Commercial Officer Ryanaira powiedział: „Cieszymy się bardzo mogąc rozszerzyć naszą ofertę lotów łączonych w Mediolanie Bergamo o kolejne 31 tras. Pasażerowie Ryanaira będą mogli korzystać ze 131 tras łączonych (a liczba ta może potencjalnie wzrosnąć do 300). Dzięki nowym trasom łączonym najdalsze zakątki Włoch staną się osiągalne dla większej liczby Europejczyków. Pasażerowie lotów łączonych wygodnie przesiądą się w Mediolanie Bergamo bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej lotniska oraz odbioru i ponownego nadania bagażu.
Usługa lotów łączonyh jest naszą najnowszą inicjatywą w ramach 4. roku realizacji programu „Always Getting Better”. Ponadto oferujemy również, we współpracy z Air Europa, 20 tras transatlantyckich z Madrytu do Ameryki Północnej oraz Południowej.”
Z okazji uruchomienia lotów łączonych wprowadzamy do sprzedaży bilety od 39 zł. Bilety w promocyjnych cenach na podróż do stycznia 2018r. dostępne są na Ryanair.com do piątku (24 listopada) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”