Ryanair – tygodniowa promocja biletów

archiwum Ryanair'a

Nowa wyprzedaż biletów Ryanaira, największa w historii, rozpoczyna się dziś i dotyczy podróży w Nowym Roku, w okresie styczeń – luty.

W sprzedaży jest 250.000 biletów w cenie od 39 zł na ponad 400 trasach. Rezerwacji należy dokonać dziś (poniedziałek) do północy.
Zachęcamy wszystkich do śledzenia naszej strony internetowej oraz kont mediów społecznościowych (Facebook i Twitter), gdzie codziennie, przez najbliższy tydzień wprowadzane będą kolejne wyprzedaże, a najtańsze loty w Europie będą jeszcze tańsze.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział: „Pogoda robi się coraz chłodniejsza, a nasze bilety jeszcze tańsze. Wprowadzamy największą w historii, kosmiczną, tygodniową promocję. Przez kolejne 8 dni na stronie internetowej Ryaniar.com oraz w aplikacji Ryaniar dostępne będą fantastyczne wyprzedaże.
Kosmiczna, tygodniowa promocja rozpoczyna się dziś. W sprzedaży jest 250.000 biletów na ponad 400 trasach w cenie od 39 zł. Promocja dotyczy podróży w styczniu i lutym. Rezerwacji należy dokonać dziś (poniedziałek) do północy. Przez następne dni zachęcamy wszystkich do śledzenia naszej strony, gdzie codziennie wprowadzane będą kolejne wyprzedaże.”