Ryanair szykuje się na… Święta Bożego Narodzenia

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, ogłosiła że na okres Bożego Narodzenia wprowadza 3 500 dodatkowych lotów w całej siatce połączeń. Klienci mogą korzystać z tanich lotów na wyjazdy w okresie świątecznym, z ponad 660 tysięcy dodatkowych lotów na podróże pomiędzy 18 grudnia a 7 stycznia.

Klienci Ryanair’a mają do wyboru 190 destynacji w całej Europie oraz mogą korzystać z przydzielonych miejsc, bezpłatnego drugiego bagażu podręcznego, obniżonych opłat, nowej strony internetowej, zupełnie nowej aplikacji z mobilnymi kartami pokładowymi, pakietów Family Extra i Business Plus, dzięki czemu Ryanair jest idealnym wyborem dla rodzin oraz osób podróżujących służbowo – bez względu na porę roku.

Robin Kiely z Ryanair powiedział: „Zaczynamy odliczanie do Bożego Narodzenia. Do świąt zostało tylko 6 miesięcy! W zeszłorocznym okresie świątecznym Ryanair przewiózł ponad 3,5 mln pasażerów i jesteśmy przekonani, że w tym roku jeszcze więcej klientów wybierze podróż do domu na święta po najniszych cenach oferowanych przez irlandzkiego przewoźnika. Dodaliśmy ponad 3500 dodatkowych lotów w całej naszej europejskiej sieci połączeń na święta Bożego Narodzenia, o dodatkowe 660 tysięcy miejsc, które są już dostępne w sprzedaży na stronie Ryanair.com.”