Ryanair – rozkład lotów z Gdańska na lato 2016

archiwum Ryanair'a

W sezonie Lato 2016 uruchomione zostanie połączenie na Maltę. Ryanair obsłuży łącznie 900 tysięcy klientów i przyczyni się do stworzenia 675 miejsc pracy na lotnisku w Gdańsku.

W nowym rozkładzie lotów znajdą się:
– 1 nowe połączenie na Maltę (2 x tygodniowo)
– 14 tras łącznie
– dodatkowe loty na trasie do Alicante (2 x tygodniowo), Edynburga (3 x tygodniowo), Leeds (4 x tygodniowo), Oslo (6 x tygodniowo)

W Gdańsku Juliusz Komorek z Ryanaira powiedział: „Ryanair z przyjemnością ogłasza rozkład lotów z Gdańska na Lato 2016, nowe połączenie na Maltę oraz wzrost ruchu na 4 innych trasach. Łącznie w naszej ofercie znajdzie się 14 kierunków, na których przewieziemy 900 tysięcy pasażerów. Przyczyni się to również do utworzenia 675 miejsc pracy na lotnisku w Gdańsku. Już niedługo nasi klienci mogą spodziewać się kolejnych udogodnień jak spersonalizowana strona internetowa, opcja zatrzymania ceny, więcej informacji o destynacjach, nowe ulepszone menu, nowe wnętrza kabin oraz wiele więcej w trzecim roku realizacji programu Always Getting Better.
Z okazji ogłoszenia rozkładu na Lato 2016, w sprzedaży znajduje się 100 000 miejsc na trasach całej Europy w cenach już od 19 zł. Bilety należy zarezerwować najpóźniej do poniedziałku do północy (28 września) na stronie www.ryanair.com.”