Ryanair: ponad 700 tras w rozkładzie lotów Zima 2021/22

Ponad 700 tras w zimowym rozkładzie lotów Ryanaira
fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła rozkład lotów na sezon Zima 2021/2022 obejmujący najpopularniejsze miejsca docelowe z wylotem od października. W rozkładzie znalazło się ponad 700 tras a Ryanair uruchomił na zimę 2021/2022 takie trasy jak Cypr, Teneryfa, Sycylia, Malta, Salzburg i Turyn.

Poza kierunkami słonecznymi i narciarskimi pasażerowie mogą także zarezerwować wyjazdy typu city break do Lizbony, Paryża czy Wenecji.

Dara Brady, Dyrektor Marketingu Ryanaira powiedział: “Chociaż wierzymy, że pomyślne wprowadzenie szczepionki sprawi, że Europejczycy będą cieszyć się wakacjami jeszcze tego lata, Ryanair chce dać klientom jeszcze większy wybór i coś, czego nie mogą się już doczekać, niezależnie od tego, czy nastąpi to w lipcu, październiku czy grudniu. Dzięki 20 milionom biletów w sprzedaży na ponad 700 trasach i kolejnych, które zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach, klienci mogą już teraz zarezerwować zimowy wypoczynek aż do marca 2022 roku, jak zawsze w najniższych cenach.

W tym roku dodaliśmy do rozkładu ulubione kierunki jak Barcelona, Alicante i Tel Awiw. Z okazji ogłoszenia zimowego rozkładu lotów Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety już od 134 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do niedzieli (14 lutego) do północy. Aby zdążyć, najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.

Ryanair połączy latem Kraków z Santorini

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center