Ryanair połączy latem Kraków z Santorini

Ryanair poleci latem z Krakowa na Santorini
fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła uruchomienie od 6 lipca nowej trasy z Krakowa na Santorini. Połączenie realizowane będzie raz w tygodniu.

Jason McGuinness, Dyrektor Handlowy Ryanaira powiedział: “Cieszymy sie z ogłoszenia nowej trasy z Krakowa na Santorini. Połączenie będzie realizowane raz w tygodniu od 6 lipca 2021 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotow Ryanaira z Polski. Mając na uwadze, że ograniczenia Covid zmieniają się regularnie,

Ryanair zezwala teraz na maksymalnie dwie bezpłatne zmiany daty lotów aż do 31 października 2021 r. Pasażerowie mogą teraz rezerwować loty na zasłużone wakacje, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, będą mogli przesunąć termin wylotu przy zachowaniu zerowej opłaty za zmianę do końca października 2021 r.
Z okazji ogłoszenia nowej trasy na Santorini, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 182 zł na podróż od 6 lipca 2021 roku. Rezerwacji lotu w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do środy 10 lutego do północy.”

Ryanair znosi opłatę za zmianę rezerwacji