Ryanair pomaga studentom

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair stała się partnerem europejskiego programu studenckiego Erasmus oferując studentom Erasmusa znaczące zniżki oraz dodatkowe przywileje.

Partnerstwo z Erasmusem jest kolejną inicjatywą w ramach realizacji 4. roku programu “Always Getting Better”. Partnerstwo gwarantuje studentom Erasmusa:
15 proc. zniżki na bilety przy rezerwacji na stronie Ryanair.com,
Przewóz bagażu rejestrowanego bezpłatnie,
Specjalną platformę rezerwacyjną (zostanie wprowadzona latem),
Forum społecznościowe, gdzie studenci będą mogli dzielić się opiniami,
Cotygodniowe wyprzedaże,
Oferty specjalne w aplikacji mobilnej.

Violeta Bulc, Komisarz UE ds. transportu powiedziała: “Zniżki pomogą studentom rozszerzyć horyzonty, a także poznać piękno i różnorodność naszego wspaniałego kontynentu. Mam nadzieję, że partnerstwo między jedną z największych linii lotniczych w Europie, a jedną z największych organizacji studenckich stanie się wzorem do naśladowania w dalszym rozwoju transportu. Chciałabym również podziękować Ryanairowi za wprowadzenie tej inicjatywy.”

Michael O’Leary, prezes Ryanaira dodał: “W ciągu ostatnich 30 lat Ryanair był siłą napędową integracji europejskiej zapewniając młodym ludziom, a zwłaszcza studentom swobodę latania po Europie w najniższych cenach. Jesteśmy dumni z partnerstwa z Erasmusem, które stało się kolejną inicjatywą w ramach realizacji 4. roku programu “Always Getting Better”. Studenci Erasmusa mogą liczyć na specjalne ceny, dodatkowe zniżki oraz bezpłatny przewóz bagażu rejestrowanego. Mam nadzieję, że w ten sposób będą mogli jeszcze częściej korzystać z usług największej europejskiej linii lotniczej o największym zasięgu w Europie, oczywiście w najniższych cenach.”

Prezydent Organizacji Studenckiej Erasmus, Safi Sabuni powiedział: “Pokolenie Erasmusa to pokolenie Europejczyków ciekawych świata i otwartych na wszelkie nowości. Projekty i inicjatywy europejskie jak Schengen oraz Erasmus + okazały się wielkim sukcesem, ale bez frim takich jak Ryanair, trudno byłoby wyobrazić sobie podróżowanie po Europie. Cieszymy się bardzo z partnerstwa z Ryanairem i liczymy na owocną współpracę.”