Ryanair połączył Szczecin z Warszawą

fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair zainaugurowała loty na trasie ze Szczecina do Warszawy Modlin. Połączenie będzie realizowane pięć razy w tygodniu. Ryanair w sezonie Lato 2022 oferuje ze Szczecina 4 trasy, w tym nową do Warszawy Modlin.

Rozkład lotów Ryanaira ze Szczecina na Lato 2022 obejmuje:

• 4 trasy tj. Dublin, Londyn, Kraków and Warszawa Modlin
• 16 lotów tygodniowo

Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała: „Jako linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie cieszymy się mogąc zainaugorować loty na nowej trasie ze Szczecina do Warszawy Modlin. W sezonie Lato 2022 będziemy wykonywali z Portu Lotniczego Szczecin Goleniów 16 lotów tygodniowo na 4 trasach tj. do Dublina, Krakowa, Londynu oraz Warszawy Modlin. Z okazji inauguracji nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do Warszawy Modlin w maju w cenie od 25z, natomiast w czerwcu i lipcu od 49 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie aż do października 2022 roku można dokonać do piątku 6 maja.”

Maciej Dziadosz, prezes zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów dodał: „To bardzo dobra informacja zarówno dla Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów jak i całego Pomorza Zachodniego, a w szczególności branży turystycznej. Zainaugurowanie przez linię lotniczą Ryanair trasy do Warszawy Modlin pokazuje, że współpraca Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów oraz Ryanair opiera się na długofalowej chęci rozwoju siatki połączeń na szczecińskim lotnisku. Jesteśmy pewni, iż w przypadku sukcesu trasy do Warszawy Modlin, oprócz już istniejącego połączenia do Krakowa w przyszłości pojawią się kolejne trasy krajowe”.

Ryanair – największy w historii letni rozkład lotów z Wrocławia