Ryanair połączył Modlin z Tel Awiwem

archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair świętowała uruchomienie nowej trasy z Warszawy Modlin do Tel Awiwu. Ryanair oferuje w Warszawie Modlin 50 tras i obsługuje 3 miliony pasażerów rocznie.

Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu i inauguracji nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety już od 56 zł na podróż do końca marca 2020 roku.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: „Cieszymy się z inauguracji sezonu zimowego na lotnisku Warszawa Modlin oraz uruchomienia nowej trasy do Tel Awiwu, Ryanair oferuje w Waszawie Modlin 50 tras i obsługuje 3 miliony pasazerów rocznie.”

Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu Portu Lotniczego Warszawa Modlin dodał: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z dołączenia do naszej siatki połączeń kolejnego punktu na mapie. Tym razem, wspólnie z Ryanairem, otwieramy nowy kierunek bliskowschodni, Tel Awiw. Tym samym wpisujemy się w trend pokazujący stały wzrost zainteresowania połączeniami pomiędzy Polską i Izraelem. Loty do Tel Awiwu z Lotniska Warszawa/Modlin w sezonie Zima 2019/20 odbywać się będą cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.”