Ryanair połączy Szymany z Londynem

archiwum Ryanair'a

Linia Ryanair uruchomi od 1 listopada połączenie między Portem Lotniczym Olsztyn Mazury a Londynem Stansted. Rejsy odbywac się będa trzy razy w tygodniu.

Na konferencji w Porcie Lotniczym Olsztyn Mazury, Juliusz Komorek – członek zarządu linii Ryanair ds. regulacyjnych i prawnych powiedział: “Ryanair z przyjemnością wprowadza nowe połączenie z 13. lotniska w Polsce. Cieszymy się z nowej trasy z portu lotniczego Olsztyn Mazury do Londynu. Loty rozpoczną się 1 listopada. Na olsztyńskim lotnisku obsłużymy 50.000 klientów rocznie. Z okazji ogłoszenia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż z w listopadzie 2016 r. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są tylko do czwartku 2 czerwca. Aby zdążyć najlepiej odwiedzić stronę www.ryanair.com już dziś.”

Leszek Krawczyk, prezes Portu Lotniczego Olsztyn Mazury dodał: „Istotą misji jakiej się podjęliśmy jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, właściwy dobór siatki połączeń to oczywiście cel nadrzędny i podstawowe wyzwanie. Na proces jej powstania wpływ ma wiele czynników, a najważniejszym z nich jest wiedza, jką czerpiemy z wyników przeprowadzonych badań. Efekty i zasadność wyciągniętych wniosków będziecie Państwo mogli ocenić już niebawem”.