Ryanair połączy Poznań ze Lwowem

archiwum Ryanaira

Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od kwietnia 2020 roku i stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Poznania na lato 2020.

Letni rozkład lotów Ryanaira w Poznaniu obejmuje łącznie 26 tras, w tym 3 nowe do Pafos, Podgoricy oraz Lwowa, a także 4 inne nowości, które po raz pierwszy ukażą się w sezonie letnim. Ten rekordowy rozkład lotów pozwoli obsłużyć 1,05 mln pasażerów rocznie i przyczyni się do powstania 785 miejsc pracy.

Pasażerowie z Wielkopolski oraz turyści mogą teraz zarezerwować loty do Lwowa do października 2020 roku.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: “Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Poznania do Lwowa. Nasz rekordowy rozkład lotów z Poznania na lato 2020 obejmuje aż 26 tras, w tym 4 nowości na lato oraz 3 zupełnie nowe trasy do Pafos, Podgoricy oraz Lwowa. Ryanair obsłuży w Poznaniu 1,05 mln pasażerów i przyczyni się do powstania 785* miejsc pracy.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety już od 56 zł na podróż do marca 2020 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do niedzieli (22 grudnia) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.”