Ryanair połączy Gdańsk z Odessą

archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair uruchomi nową trasę z Gdańska do Odessy. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od końca października 2019 roku.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: „Cieszymy się bardzo z ogłoszenia nowej trasy z Gdańska do Odessy. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od końca października I stanie się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Gdańska. Z okazji ogłoszenia nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety w ramach całej siatki połączeń już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż do maja dostępne są na Ryanair.com tylko do piątku (19 kwietnia). Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.”

Tomasz Kłoskowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy dodał: „Jesteśmy jeszcze w trakcie sukcesywnego otwierania kolejnych nowości niedawno wprowadzonego sezonu letniego z Gdańska, a linie Ryanair już wprowadzają nowe trasy sezonu zimowego. Myślę, że kierunek do Odessy będzie bardzo dobrym połączeniem, nie tylko dla latających do Gdańska obywateli Ukrainy, ale również dla mieszkańców naszego regionu, którzy chętnie odwiedzą te atrakcyjne pod względem turystycznym miasto”.