Ryanair połączy Gdańsk z Korfu, a Kraków i Modlin z Rygą

fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza ogłosiła trzy nowe trasy z Polski: w letnim rozkładzie przewoźnik uruchomi loty z Gdańska na wyspę Korfu, zaś w zimowym rozkładzie – z Krakowa i Warszawy-Modlina do Rygi.

Połączenie na Korfu realizowane będzie od lipca dwa razy w tygodniu, natomiast trasy do Rygi od końca października (pięć razy tygodniowo z Warszawy-Modlina i dwa razy tygodniowo z Krakowa).

Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej, powiedziała: „Cieszymy się z ogłoszenia trzech nowych tras z Polski – z Gdańska na Korfu w ramach rozszerzonego rozkładu lotów na lato 2021 oraz z Warszawy Modlin i Krakowa do Rygi w ramach zimowej siatki połączeń na 2021/2022. Połączenie na Korfu realizowane będzie od lipca, natomiast trasy do Rygi od końca października.
Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października w ramach zero złotych opłaty za zmianę.
Z okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca marca 2022 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do czwartku 6 maja do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”

Lotnisko w Modlinie – 54 trasy Ryanaira w letnim rozkładzie lotów

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center