Ryanair połączy Gdańsk z Burgas

archiwum Ryanaira

Połączenie do Burgas będzie realizowane 2 razy w tygodniu od czerwca 2020 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Gdańska.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: “Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Gdańska do Burgas. Połączenie zostanie uruchomione w czerwcu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Gdańska. Loty z Gdańska do Burgas realizowane będą dwa razy w tygodniu, a pasażerowie mogą je zarezerwować aż do września 2020 roku.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety już od 73 zł na podróż do marca 2020 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty (21 grudnia) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.”

Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy dodał: „Ryanair na Święta podarował nam wspaniały prezent, wprowadzając kolejne promienie słońca do naszej letniej siatki połączeń. Jestem przekonany, że oferta lotów do Burgas spotka się z dużym zainteresowaniem wśród naszych pasażerów.”