Ryanair – pasażer nr 2 500 000 w Bydgoszczy

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair przewiozła od 2005 roku 2,5 miliona pasażerów z/do Bydgoszczy.

2,5-milionową pasażerką linii lotniczej Ryanair w Bydgoszczy była Hanna Szafrańska, która podróżowała wraz z mężem do Birmingham. Otrzymała ona dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair oraz pamiątkowy upominek od Portu Lotniczego w Bydgoszczy. Dodatkowo wszyscy pasażerowie rejsu poczęstowani zostali pysznym tortem.

W Bydgoszczy Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: “Ryanair od 2005 roku przewiózł 2,5 miliona pasażerów z/do Bydgoszczy. W sezonie zimowym oferujemy połączenia do Londynu, Dublina oraz Birmingham, a w sezonie letnim także do Glasgow i Düsseldorfu Weeze. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na zwiększenie częstotliwości z 5 do 6 lotów tygodniowo do Londynu Stansted. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym udoskonaleniom liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać.
Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 74zł na podróż z Bydgoszczy do Londynu Stansted, 89 zł na podróż do Birmingham oraz od 99 zł na podróż do Dublina. Rezerwacji biletów w obniżonych cenach można dokonać do piątku (28 października) do północy na stronie www.ryanair.com.”

Tomasz Moraczewski, prezes zarządu Portu Lotniczego w Bydgoszczy dodał: “2 500 000 pasażerów linii Ryanair to dowód na dobrą współpracę Portu z przewoźnikiem
i potencjał regionu. Pasażerowie wybierają połączenia Ryanair doceniając dogodną lokalizację naszego lotniska i szybki dojazd oraz politykę cenową przewoźnika. Chcąc być lotniskiem pierwszego wyboru dla pasażerów z naszego regionu, cały czas staramy się oferować wyższy poziom obsługi i wachlarz usług dostępnych w terminalu. W tym miesiącu oddaliśmy dla pasażerów ponad 1000metrów kwadratowych nowej powierzchni, na której zlokalizowane są nowe sklepy, kawiarnia z widokiem na płytę lotniska, czy „lotniczy” kącik dla dzieci. Odprawienie 2,5 mln pasażera zbiega się w czasie z jubileuszem 100 lecia naszego Portu. Mam nadzieję, że liczba pasażerów Ryanair będzie dalej wzrastać poprzez dodanie nowych, ciekawych destynacji.”