Ryanair – pakiety dla biznesmenów

Linia lotnicza Ryanair, ogłosiła wprowadzenie nowego pakietu usług Ryanair Business Plus, którego grupą docelową są osoby podróżujące w celach biznesowych.

Klienci, którzy wybiorą nowy pakiet usług Ryanair Business Plus będą mogli skorzystać z następujących udogodnień:
– zmiany terminu lotu („elastyczny bilet”)
– bagaż rejestrowany (20kg) wliczony w cenę
– ekspresowe przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku
– pierwszeństwo wejścia na pokład
– miejsca premium.

25 proc. pasażerów linii lotniczej Ryanair to osoby podróżujące w celach biznesowych. Wkrótce Ryanair ogłosi kolejne partnerstwo z globalnym systemem dystrybucji (GDS), co uzupełni ofertę rezerwacji grupowych oraz firmowych. Business Plus pomoże europejskim firmom zaoszczędzić miliony euro rocznie na wydatkach związanych z podróżami służbowymi.

Ryanair Business Plus można zarezerwować już od 295zł na stronie internetowej Ryanair.com, natomiast więcej informacji można uzyskać na stronie dedykowanej Business Plus.

Dyrektor marketingu (CMO) Ryanair Kenny Jacobs powiedział: “Ryanair z przyjemnością ogłasza wprowadzenie oferty Business Plus, dzięki której firmy i osoby podróżujące w celach biznesowych będą mogły skorzystać z dostosowanego do ich potrzeb pakietu usług, w tym „elastycznego biletu”, 20kg bagażu rejestrowanego, ekspresowego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku, pierwszeństwa wejścia na pokład oraz miejsc premium. Firmy są coraz mądrzejsze, jeżeli chodzi o planowanie podróży i już teraz aż 25% proc. pasażerów linii lotniczej Ryanair to osoby podróżujące w celach biznesowych, które wybierają naszą linię ze względu na niskie ceny, najwyższą punktualność w branży, jak również największą sieć połączeń w Europie. Obecnie oferujemy jeszcze więcej tras biznesowych, łączących główne miasta w Europie, wprowadzamy dodatkowe połączenia oraz lepsze rozkłady lotów. Dzięki temu pomagamy wszystkim firmom, niezależnie od rozmiaru, zaoszczędzić na wydatkach związanych z podróżami. Wprowadzenie Business Plus jest kolejnym elementem naszego programu „Always Getting Better”, jak również potwierdzeniem naszego zaangażowania w nieustanną poprawę obsługi klienta. Jest to naturalna kontynuacja dotychczasowych zmian wprowadzonych przez Ryanair, takich jak przydzielane miejsca, druga mniejsza torba podręczna, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna oraz mobilne karty pokładowe i pakiet usług dla rodzin: Family Extra. Nasz nowy pakiet Ryanair Business Plus, wraz z opcją rezerwacji grupowych oraz partnerstwem z Travelport GDS (kolejne partnerstwo z globalnym systemem dystrybucji – GDS – ogłosimy wkrótce), powodują, że podróżowanie w celach biznesowych jest jeszcze prostsze – oferujemy naszym klientom dużo więcej niż tylko niskie ceny.”