Ryanair – nowa strona Ryanair Rooms

Linia lotnicza Ryanair wprowadziła udogodnienia na stronie internetowej “Ryanair Rooms” – od tej pory pasażerowie mają jeszcze szerszy wybór zakwaterowania (hotele, hostele, B&B, domy wakacyjne) w najniższych cenach.

Nowa strona internetowa “Ryanair Rooms”, udoskonalona dynamiczna wyszukiwarka oraz uproszczony proces rezerwacji ułatwiają klientom dokonanie wyboru jednego z ponad 1,2 mln pokojów na świecie. Nowe funkcje to m.in.
· Więcej opcji zakwaterowania
· Wyszukiwanie i sortowanie po cenie, popularności i typie zakwaterowania
· Wyszukiwanie za pomocą interaktywnej mapy
· Porównywarka pokoji (cen oraz typów zakwaterowania)
Nowa strona internetowa “Ryanair Rooms” jest ostatnią inicjatywą w ramach realizacji 4. roku programu “Always Getting Better”. Ryanair planuje stać się “Amazonem podróży”, a już teraz strona internetowa Ryanair.com jest największą stroną internetową wśród linii lotniczych na całym świecie, z aplikacji korzysta już 19 milionów użytkowników, a ponad 20 milionów osób zarejestrowało się w “My Ryanair”.

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział: “Miło nam poinformować o naszych ostatnich innowacjach w kwestii „Ryanair Rooms”. To nasza ostatnia inicjatywa w ramach realizacji 4. roku programu „Always Getting Better”. Ta wiodąca w branży strona internetowa umożliwia klientom szeroki wybór zakwaterowania, udoskonalone opcje wyszukiwania oraz uproszczony proces rezerwacji. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu idealną dla siebie ofertę w najniższej cenie. Pracujemy obecnie z 5 firmami i oferujemy naszym klientom ponad 1,2 mln pokoji na całym świecie ( w tym m. in. hotele, hostele, B&B) w najniższych cenach.”