Ryanair nawiązał współpracę z Rentalcars.com

Linia lotnicza ogłosiła nawiązanie współpracy z Rentalcars.com, wypożyczalnią samochodów online. Tym samym Ryanair zaoferuje swoim pasażerom możliwość wynajmu samochodów we wszystkich klasach w najniższej cenie.

Ryanair integruje platformę Rentalcars.com ze stronami internetowymi linii należących do grupy Ryanair. Ryanair stworzy wiodącą na rynku i bezproblemową obsługę wynajmu samochodów, która dzięki najbardziej innowacyjnej technologii Rentalcars.com zapewni więcej rezerwacji niż kiedykolwiek wcześniej.

60 tysięcy możliwości

W rezultacie klienci Ryanaira będą mieli dostęp do największej gamy samochodów na platformach internetowych, mobilnych oraz w aplikacji. Będą mogli również otrzymywać spersonalizowane, dynamiczne rekomendacje wynajmu samochodów w odpowiedniej cenie w 60 000 lokalizacji w 160 krajach. Rentalcars.com zintegrowało także centrum obsługi Klienta (czynne 24h, 7 dni w tygodniu) z ofertą dostępną na stronie Ryanair, zapewniając użytkownikom dostęp do usługi chatu na żywo w wielu językach.

Partnerstwo obejmuje również usługę wynajmu samochodów Europcar za pośrednictwem Rentalcars.com oraz ich  promocję wyłącznie w kanałach offline jak zapowiedzi podczas lotu, reklama na kartach pokładowych z uwzględnieniem specjalnych zniżek dla pasażerów Ryanaira.

Greg O’Gorman, dyrektor Ancillary Revenue Ryanaira powiedział:  “Cieszymy się bardzo z nawiązania współpracy z Rentalcars.com. Nieustannie wprowadzamy innowacje w naszej usłudze wynajmu samochodów, personalizujemy naszą ofertę produktową dla 154 milionów naszych pasażerów rocznie. Rentalcars.com wykorzystuje innowacyjną technologię, aby stale optymalizować jakość procesu rezerwacji zapewniając największy wybór I najlepszą obsługę klienta na rynku. Klienci Ryanaira korzystają z najtańszych lotów w Europie, a dzięki współpracy Ryanair z Rentalcars.com zyskają dostęp do najtańszego wynajmu samochodów na stronie internetowej Ryanair.com.”

Ady Guthrie, Dyrektor Handlowy ds. współpracy z partnerami Rentalcars.com dodał:  “Partnerstwo z Ryanairem umacnia naszą pozycję wypożyczalni samochodów. Dzięki ciężkiej pracy całego zespołu Rentalcars.com nasza oferta będzie dostępna dla pasażerów wiodących linii lotniczych. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, ułatwiami podróżnym wynajęcie samochodu niezależnie od tego, w jakim miejsce na świecie się znajdują. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Ryanairowi umożlić korzystanie z naszych usług 154 milionom pasażerów rocznie.  Podróżni coraz częściej oczekują możliwości rezerwacji wszystkich elementów podróży w jednym miejscu. Nadal będziemy współpracować z naszymi partnerami, aby pomóc branży zareagować na trendy i zapewnić całkowicie kompletną podróż.”